UA | RU
Instagram Facebook YouTube
Вызов замерщикаВызов замерщика
Оконный калькуляторОконный калькулятор
Вся продукция в кредит! Вся продукция в кредит!
    Голосование

Житомирська компанія «Візаж» здобула чергову перемогу у конкурсі «Народний бренд 2012»

 

У п'ятницю, 14 грудня у Житомирському ресторані розважального комплексу «Plaza» відбулась щорічна церемонія нагородження найкращих виробників «Народний бренд 2012».

Цього року серед номінантів з 48 позицій у категорії «Вікна (виготовлення, встановлення, продаж)» вже не вперше цю народну премію отримала Житомирська компанія по виготовленню та встановленню металопластикових вікон та алюмінієвих конструкцій - «Візаж».

 З рук організаторів, директор салону магазину торгової марки «Візаж» по вул. Перемоги, 10 Оксана Миколаївна Гурська отримала статуетку «Народний бренд 2012» та почесну грамоту учасника.
Такий народний вибір визначили самі житомиряни.

Відзначимо, що у кінці кожного року Медіа Корпорація «RIA» (представлена у Житомирі газетою «20 хвилин») проводить акцію «Народний бренд».

 

 

 

«Народний бренд» - це конкурс серед виробників товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Конкурс проходить у Житомирі, Вінниці, Тернополі, Хмельницькому.
Нагорода «Народний Бренд» означає - цю компанію вважає найкращою більшість жителів міста!

«Народний бренд» є наймасовішим демократичним вираженням уподобань широких верств населення. Аудиторія цієї акції - всі повнолітні мешканці нашого міста. Це нагода для кожного споживача проголосувати за те, що він любить, знати, що до його думки прислухаються і неодмінно беруть її до уваги.

 

Ми запитали у Оксани Миколаївни, у чому секрет успіху, завдяки якому вже котрий рік нагороду у цій номінації отримає саме компанія «Візаж»?


- Один з головних факторів нашої перемоги - це стабільність. Ми працюємо на ринку вже досить давно - 15 років і весь цей час покращували обслуговування наших клієнтів. Та й офіс наш всі ці 15 років постійно знаходиться у Житомирі по вул. Перемоги, 10. У нас працюють досвідчені люди - професіонали свої справи. Колектив не змінювавсь останні 7-8 років і саме цей досвід наших працівників дозволяє гарно обслуговувати наших клієнтів. Ми намагаємось завжди йти на зустріч нашому клієнту, аби йому було зручно і гарно з нами працювати. Наша компанія має широкий асортимент продукції, розрахований на різні фінансові можливості клієнта, - розповіла Оксана Гурська, директор салону магазину торгової марки «Візаж» на Перемоги, 10.

Керівництво та колектив компанії «Візаж» дякують всім житомирянам та читачам газети «20 хвилин» за висловлену довіру!

Дякуємо, за те що Ви обираєте саме нас та рекомендуєте свої рідним, друзям і знайомим!


Вітаємо наших друзів, наших клієнтів та партнерів з наступаючим 2013 роком! Компанія «Візаж» дає тверду обіцянку постійно поліпшувати обслуговування своїх клієнтів та продукції, що виробляється.
Бажаємо нашим клієнтам гарного здоров'я та фінансової стабільності у новому році! Ми завжди раді прийти Вам на допомогу і якщо хтось ще не встановив металопластикові вікна - звертайтесь до компанії «Візаж» за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 10. Тел.: 418-440, 418-441.