UA | RU
Instagram Facebook YouTubeaktivPilot

activPilot: передове рішення

Winkhaus activPilot

Фурнітура системи activPilot від виробника Winkhaus - це надійне рішення всіх проблем, які пов'язані з віконними і дверними металопластиковими установками. Вироби найліпшим чином об'єднують в собі кращі практичні та інноваційні рішення щодо комфортності в експлуатації вікон, які в найближчому майбутньому будуть обов'язковою нормою. Нова система розроблялася на основі вже перевіреної системи autoPilot, де найкращим чином проаналізували і вдосконалили всі недоліки попередніх релізів. Інженерні рішення були істотно змінені і доповнені, що забезпечує високий комфорт виробів.

 

Система activPilot - це модульна установка, яка має чітку структуру і значно менше елементів, якщо порівнювати з попередніми варіантами. Завдяки новій системі, виробники можуть втілити в життя практично кожне бажання клієнта щодо установки та функціоналу фурнітури. Споживачі вже оцінили привабливість додаткових функцій і активно користуються ними в житті. Зокрема, надзвичайно популярна така додаткова функція, як новий тип замикання і можливість легкої зміни рівня безпеки. Також показником досконалості є новий сучасний дизайн, який найбільш вигідним чином підкреслює переваги товару і його високу якість.

 

Завдяки підвищеним стандартам безпеки, які полягають в заміні декількох стандартних зачепів на протизламні восьмикутні грибки, забезпечується більш висока безпека. Принцип його роботи досить простий, міняти на стулці нічого не потрібно, так як кожен елемент з'єднується з протизломними зачепами на рамі, завдяки чому і забезпечується ще більший комфорт. Ще одна перевага модульної системи фурнітури - це універсальність, де елементи можуть виконувати більш ніж дві функції одночасно. Також замість рамних частин використовуються стандартні зачепи, які поєднуються зі спеціальним адаптером.

 

В модульній системі activPilot найкращим чином поєднується практична ергономічність і багатофункціональність, а також естетика виготовлення і декоративні акценти. Фурнітура від цього виробника якісно підвищить мікроклімат і комфорт вашого будинку, а також справно і довго прослужить.