UA | RU
Instagram Facebook YouTubeВорота

Секційні ворота відносяться до розряду найпопулярніших, найбільш затребуваних і поширених видів воріт, які відповідають найбільш суворим технічним вимогам. Їх конструкція була розроблена 45 років тому німецькими провідними розробниками.

 

Як ви здогадалися з назви, конструкція таких виробів складається з двох секційних воріт, які з'єднані петлями і пересуваються по напрямним шинам. Зверніть увагу на кріплення шин - вони монтовані до країв отвору і заведені під перекриття. Під час відкривання секції йдуть під перекриття одна за одною, таким чином розміщуючись під стелею.

 

До переваг таких конструкцій відносять:

• Високий ступінь теплоізоляції, яка перевіряється за допомогою безлічі випробувань

• Висока міцність і довговічність, яка досягається за допомогою використання оцинкованої сталевої стрічки, товщина якої становить 0,4 мм

• Висока стійкість до вітру і протиударна міцність завдяки товщині конструкції в 45 мм

• Відповідність європейським стандартам безпеки (EN 12604 і EN 1245)

Ворота

Управляти гаражними воротами можна таким чином:

• Вручну

• За допомогою дистанційного керування, не виходячи з машини

 

Незаперечною перевагою вертикальних секційних воріт, перш за все, є зручність у користуванні і компактність, оскільки вони не потребують додаткового простору. Їх можна відкрити і не пошкодити при цьому автомобіль, навіть якщо він знаходиться дуже близько до воріт. Якщо спочатку ворота були встановлені без автоматичного управління, це не проблема, конструкцію можна легко доповнити цим функціоналом, що забезпечить додатковий ступінь захисту від злому. У разі відключення електроенергії, ворота можна перевести в режим ручного управління. Додаткова можливість для секційних воріт з ручним приводом - комплектація посиленим ригельним замком, який оснащений антивандальною зовнішньої алюмінієвої ручкою.

 

Трохи цифр: потенційний ресурс секційних конструкцій розрахований на 25 00 закривань/відмикань. Якщо ворота використовувати навіть по вісім разів на день, ресурс не вичерпається і через 10 років. Але це ще не все, по закінченню цього терміну, якщо ви помітите, що ворота стали погано працювати, виправити це досить просто - достатньо замінити пружини. Якщо ворота планується використовувати надзвичайно активно, приміром, на складах або тому подібних установах, пружини можна поставити відразу такі, які розраховані на 100 000 циклів.

 

Застосування таких установок досить широке: приватні будинки, паркінги, підземні гаражі, промислові об'єкти, автосервіси та автомийки. Крім своїх якісних характеристик, секційні ворота виглядають дуже естетично і ідеально поєднуються із загальною архітектурою будівлі.