UA | RU
Instagram Facebook YouTubeTrocal 70 ST plus

TROCAL 70 ST plus

TROCAL 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло-і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю TROCAL 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Зберігаємо тепло.

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамернiй конструкції рами і стулки, віконний профіль TROCAL 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-ій климатичній зоні України.Проте, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система TROCAL 70 ST plus дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи TROCAL 70 ST plus є зручність встановлення протизламної фурнітури, що зробить важчим проникнення стороннім особам через вікно в будинок. Для цього розробники TROCAL передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування з замкненим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

Технічні характеристики TROCAL 70 ST plus:

·         Монтажна ширина профілю – 70 мм

·         Максимальна ширина склопакета – 36 мм

·         Кількість камер профілю – 6

·         Максимальний розмір стулки вікна – 115 х 135 см

·         Максимальний розмір стулки балконних дверей – 90 х 220 см

·         Довговічність (умовних років) – більше 40 років

·         Екологічна рецептура greenline (без свинцю!) 

·         Колір виконання ущільнювача– чьорний

·         Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками.