UA | RU
Instagram Facebook YouTube
Виклик замірникаВиклик замірника
Віконний калькуляторВіконний калькулятор
Вся продукция в кредит! Вся продукция в кредит!
    Голосование

Про нас

О компании ВИЗАЖ

Про компанію ВІЗАЖ

Хто ж є надійним партнером з виробництва металопластикових вікон і алюмінієвих конструкцій? Природно, це компанія «Візаж». Вже в 2004 році (за даними тижневика «Бізнес»), ця компанія займала 3-тє місце в Україні за обсягами виробництва і продажів.

Компанія «Візаж» працює на ринку України вже понад 15 років. На даному етапі розвитку компанії використовуються новітні досягнення в цій галузі. Зокрема, вдосконалені профілі німецької фірми Trocal, яка є найбільшим виробником ПВХ- профілів в Європі. Профілі Trocal виробляються за екологічно чистою технологією Green line, тобто без використання свинцевих стабілізаторів на заводі, який знаходиться в місті Тройсдорф (Німеччина).

Загальний обсяг виробничих площ компанії - 7000 квадратних метрів, колектив складається більш ніж з 200 чоловік. Компанії є що показати потенційному замовнику. Це стандартні і нестандартні вікна (арочні, трикутні, трапецієподібні), вхідні і міжкімнатні двері, офісні перегородки, зимові сади, вітрини із пластику та алюмінію, ролетні системи, автоматичні гаражні і виробничі ворота. Продукція завоювала популярність практично в кожній географічній точці нашої країни - Київ, Одеса, Вінниця, Рівне, Житомир і, звичайно, це неповний список міст, де встановлені вікна та двері фірми «Візаж».

Сьогодні покупцеві дуже складно орієнтуватися у великій кількості пропозицій, складно зробити свій вибір, оскільки тільки в нашому рідному місті аналогічних фірм близько 30. Але слід пам'ятати, що насиченість ринку не відображає якість продукції. Лідируючу позицію займає завжди той, у кого оптимальним чином втілюється співвідношення «Ціна/Якість». Компанія «Візаж» дотримується балансу між новими ідеями та наявним досвідом, переслідуючи одну єдину мету - забезпечити комфорт, затишок, задовольняючи смаки найвибагливіших покупців. Звертаючись із замовленням в компанію «Візаж», кожен, зі стовідсотковою впевненістю може переконатись в тому, що за якість і надійність продукції фірма «Візаж» відповість.

Досвідчені фахівці зорієнтують покупця на найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них. До речі, всі види робіт з виготовлення, доставки, установки, включають гарантійне та післягарантійне обслуговування, що докорінно відрізняє компанію «Візаж» від аналогічних фірм-одноденок. Щоб уникнути аналогічних ситуацій, ми, все-таки, настійно рекомендуємо звертатися до старих, надійних виробників – до фірми «Візаж». Чекаємо Вас, дорогі мешканці м.Житомира, Києва та області!