UA | RU
Instagram Facebook YouTubeВідливи

Віконні відливи (зовнішні підвіконня):

Практичні властивості віконних відливів відомі майже всім, тому зрозуміла важливість правильного вибору цих виробів, особливо що стосується їх якості, матеріалу, з якого вони виробляються і технологій, які використовуються. На сьогоднішній день надзвичайно популярним і практичним матеріалом для виготовлення відливів вважається оцинкована бляха з полімерним покриттям або алюміній. Така технологічна конструкція надзвичайно важлива для того, щоб уникнути попадання вологи в монтажний зазор між стіною і вікном. Це дуже важливо, оскільки в іншому випадку конструкція може втратити зовнішній вигляд. До того ж, ідеальне поєднання красиво оформлених зовні відливів для підвіконня прикрашає фасад будівлі.

 

До позитивних якостей підвіконних відливів можна віднести:

 

Виготовлення даних конструкцій відбувається методом гнуття. Завдяки такому способу можна підібрати і виготовити виріб для будь-якого вікна. Їх конструкція відрізняється високою міцністю і довговічністю, оскільки матеріали, які беруться для роботи (в основному це метал або алюміній), надзвичайно стійкі до впливу атмосферних опадів і не бояться перепаду температур. Найпопулярнішими відтінками є білий і коричневий. Також обов'язковою європейською нормою є покриття виробів захисною монтажною поліетиленовою плівкою, завдяки чому забезпечується ще більш тривалий термін експлуатації конструкції. Видалення плівки є останнім заключним етапом роботи, який виконується після установки вікон. Монтажна плівка необхідна для того, щоб не пошкодити відливи під час транспортування і установки інших конструкцій.

За допомогою компанії «Візаж» ви можете замовити стандартні типорозміри відливів від 50 до 500 мм шириною. Довжина виробу може бути абсолютно будь-яка.