UA | RU
Instagram Facebook YouTubeWinkhause

Фурнітура Winkhaus (Німеччина)

Winkhaus

Одним з основних елементів вікон або дверей є фурнітура, яка повинна, як і профіль, бути виконана надзвичайно якісно і мати хороші характеристики для повноцінного виконання свого завдання. Від того, наскільки грамотно і ефективно виконані додаткові деталі, залежить комфорт і ергономічність експлуатації конструкції, зокрема плавна робота механізмів, безпека і функціональність.

 

Фурнітура від виробника WinkHaus, яка представлена ​​в асортименті фірми «Візаж», на ринку вже більше 150 років, починаючи з 1854 року. За цей час компанія працювала тільки на поліпшення якості своєї продукції, і стала в цій справі авторитетною компанією, яка з кожним роком тільки розширює свої можливості. Заснував компанію Август Вінкхаус, в честь якого, власне, компанія й отримала ім'я. Початковою його діяльністю було виробництво петель і замків для вікон і дверей, сьогодні ж це величезний німецький холдинг WinkhausGmbH & Co. KG. На підприємстві працює більше двох тисяч співробітників, і третина їх - у різних країнах світу. Філії компанії присутні в більш 30 країнах, що говорить про велику популярність торгової марки і високу якість. Виробнича потужність сконцентрована в Австралії та Німеччині.

 

Роблячи вибір на користь фурнітури WinkHaus, ви забезпечуєте себе надійними та комфортними умовами проживання, а також забезпечуєте собі додаткові можливості для зручності в експлуатації.