UA | RU
Instagram Facebook YouTubeDANKE

Підвіконня Данке 

Вибираючи підвіконня для свого житла або офісу, дуже важливі не тільки характеристики і зовнішнє оформлення товару, але і компанія-виробник, її авторитет і відгуки про неї. Найкраще довіряти компаніям з великим досвідом за плечима. Якщо говорити про таку компанію, як Данке, варто відзначити, що вона успішно працює на українському ринку вже більше 10 років. Компанія виробляє підвіконня з глянцевим акриловим покриттям, які відрізняються високою якістю і надійністю. Зверніть увагу, формула виробництва підвіконь запатентована, має оригінальну конструкцію, яка розроблена за допомогою провідних німецьких спеціалістів. Для виготовлення дошки використовується виключно імпортна сировина. Також у своєму виробництві компанія використовує високотехнологічне німецьке обладнання, а на всіх етапах виробництва здійснюється жорсткий контроль якості. 

 

 
Lalbero Bianco – біле дерево - пiдвiконня Danke
Lalbero Bianco – біле дерево

Якщо ви хочете додати інтер'єру аристократичності і додати легкості простору, обов'язково зверніть увагу на даний вид. Як природно і унікально поєднуються матова білосніжність основи і сірувато-коричневі прожилки в текстурі дуба. LalberoBianco - ідеальний вибір для оформлення будинку або квартири в класичному стилі. 

Lalbero dell'oro – золотий дуб - пiдвiконня Danke
Lalbero dell'oro – золотий дуб

Якщо ви хочете бачити своє житло в образі елегантної і благородної леді, обов'язково зупиніть свій вибір на Lalberodell'oro. 

Rojo Alicante  - теракотовий мармур  - пiдвiконня Danke
Rojo Alicante - теракотовий мармур

Для самих несподіваних і нестандартних рішень оформлення інтер'єру рекомендуємо використовувати RojoAlicante. Завдяки незвичайній текстурі природного каменю можна реалізувати самі цікаві дизайнерські мрії. 

Lalbero Bruno – коричневий дуб - пiдвiконня Danke
Lalbero Bruno – коричневий дуб

Якщо ви прихильник суворої класики, створити приємну атмосферу надійності, комфорту і стабільності ви зможете завдяки насиченому відтінку і прекрасно переданої текстури LalberoBruno. 

Marmor Classico – сірий мармур - пiдвiконня Danke
Marmor Classico – сірий мармур

Якщо ви схильні до практичності, і, в той же час благородності, завжди буде актуальним і універсальний класичний сірий мармур. 

 

Lalbero Classico – світлий дуб - пiдвiконня Danke
Lalbero Classico – світлий дуб

Даний вид привабливий насамперед своїми м'якими природними відтінками і природною фактурою світлого дуба. Якщо ви світла та романтична натура, LalberoClassico якраз для вас. 

Wenge – венге - пiдвiконня Danke
Wenge – венге

Для неординарних особистостей, які люблять поекспериментувати з контрастними акцентами в інтер'єрі, декор в стилі Wenge буде ідеальним варіантом. 

Grigio Azzuro - блакитний мармур - пiдвiконня Danke
Grigio Azzuro - блакитний мармур

Завдяки незвичайному відтінку і класичній текстурі GrigioAzzuro - звичайне підвіконня перетворюється в яскравий акцент в оформленні інтер'єру. 

Satin Bianco – білий матовий - пiдвiконня Danke
Satin Bianco – білий мат

Для створення сприятливої ​​й затишної атмосфери ідеальним варіантом стане SatinBianco, який має надзвичайно гладку матову фактуру. 

Creme de Turque – світло-бежевий мармур - пiдвiконня Danke
Creme de Turque – світло-бежевий мармур

Для тонких поціновувачів прекрасного CremedeTurque стане справжнім умиротворенням і благодаттю. 

Alicante de Valencia – темно-бежевий мармур - пiдвiконня Danke
Alicante de Valencia – темно-бежевий мармур

Домашня теплота і затишок забезпечується за рахунок приємного темно-бежевого відтінку, а натуральний малюнок іспанського мармуру подарує приємний настрій кожному, хто прийде до вас у гості.  

Onyx – рожевий онікс - пiдвiконня Danke
Onyx – рожевий онікс

Якщо ваша мета - домогтися в будинку максимального комфорту за рахунок свіжості інтер'єру і витонченості дизайну, рожевий онікс для вас. 

 

Lucido Bianco – білий глянець - пiдвiконня Danke
Lucido Bianco – білий глянець

 Універсальним і оптимальним варіантом для класичного стилю є LucidoBianco. 

Mahagony - червоне дерево - пiдвiконня Danke
Mahagony - червоне дерево

 Червоне дерево - це завжди розкіш і багатство. Якщо ви хочете зробити акцент саме на цьому, рекомендуємо Mahagony.