UA | RU
Instagram Facebook YouTubeВікна

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Якщо говорити про асортимент металопластикових вікон компанії «Візаж», то він представлений в самих різних конфігураціях, що найбільш вигідно розширює вибір споживача. В каталогах представлені: круглі, прямокутні, трикутні, загострені, багатокутні, а також у формі трапецій і арок як з профілю TROCAL, так і з профілю KBE.

Якісним матеріалом є профіль від компанії TROCAL, яка вже понад півстоліття займає лідируючі позиції в цій сфері діяльності. Ця компанія була першою в світі, що презентувала металопластикове вікно широкій аудиторії. Це було ще в далекому 1954 році, і до сьогодні компанія не втратила обличчя і активно розвивається та розширює виробництво. Особливістю даного виробника є наявність величезної колірної бази профілів, тому якщо у вас незвичайний дизайн квартири або будинку, який вимагає виконання віконних конструкцій в якомусь певному кольорі, ви правильно зробили, що звернулися в компанію «Візаж», ми вам допоможемо!

Кілька слів про торгову марку KBE, яка досить міцно увійшла на ринок виробництва якісної сировини для металопластикових конструкцій і вже більше 25 років тримає марку. Сировина відрізняється складної хімічною формулою, завдяки якій продукт на виході – надзвичайновисокої якості.

Досить популярним матеріалом для виробництва склопакетів є ПВХ (полівінілхлорид), насамперед через його невисоку ціну. До його переваг можна віднести такі властивості, як високі теплоізоляційні властивості і хорошу міцність, що є дуже важливим при мінливому кліматі. Профілі з цього матеріалу не тільки якісно і довго утримують тепло, а й зменшують ризик появи протягів і знижують рівень шуму. Завдяки металопластиковим конструкціям з цього матеріалу в приміщенні пануватиме комфортна і приємна обстановка.

Також даний матеріал популярний через стійкість до деформацій і зміни кольору, можете бути впевнені, що конструкція впродовж довгого часу зберігатиме оригінальний вигляд. Догляд необхіднийлиш мінімальний, зовсім не потрібно займатися регулярним фарбуванням або оснащувати конструкцію додатковим захисним покриттям. Єдине, що вам необхідно буде регулярно контролювати, це змащення петель та замків. Комплектація вікон: відлив, підвіконня, жалюзі, москітна сітка.

Пластикові вікна не тільки захищають від шуму і холоду – вони є важливим елементом декору Вашої оселі. Встановивши кольорові вікна на Ваш профіль, Ви додаєте у свій інтер'єр яскраві фарби!

"Візаж" пропонує на Ваш вибір як стандартні колірні рішення, так і декоративні покриття під дерево.

Процес ламінації – нанесення на ПВХ профіль з допомогою спеціального клею і  методу  пресування багатошарової акрилової плівки з декоративним малюнком. З ламінованого металопластикового профілю можна виготовити: ламіновані металопластикові вікна, ламіновані металопластикові двері, рідше процес ламінування використовується при декоруванні алюмінієвих конструкцій. Ламіновані металопластикові вікна підібрані в колір, чудово гармонують з дерев'яним паркетом, меблями, стінами.

Профіль можна ламінувати в нестандартній комбінації кольорів як з однієї, так і з двох сторін (ламінація з двох сторін, тільки зсередини приміщення, тільки зовні). У разі двосторонньої ламінації, плівку, як правило, наносять на профіль коричневого кольору, пофарбований в масі.

Переваги ламінування в порівнянні з іншими методами зміни кольору металопластикового профілю:

• вікно стійкіше до механічних впливів, тому що плівку ПВХ складніше подряпати, ніж фарбу;

• абсолютна стійкість до погодніх умов (плівка не вигорає на сонці, нечутлива до опадів, легко витримує перепади температури від -80 до + 130 ° С);

• гарантована довговічність і естетичність вигляду вікна.

При ламінуванні металопластикового профілю плівками можливі наступні варіанти декору поверхні: