UA | RU
Instagram Facebook YouTubeГаражні

Гаражні ворота

Автоматичні ворота чудово доповнять архітектуру вашого гаража, підкреслений сучасний вигляд вашого котеджу і забезпечать високий рівень захисту від злому.
Конструкції гаражних воріт вбудовуються в отвір будь-якої конфігурації, а зовнішній вигляд завжди поєднується зі стилем вашого будинку. Для монтажу потрібні невеликі бічна і верхня перемички, а для компенсації висоти отвору завжди може бути використана декоративна фальшпанель з алюмінієвим обрамленням.
Високоякісні ущільнення по всьому периметру мають довготривалу еластичність і морозостійкість. Нижнє герметичне ущільнення компенсує нерівності підлоги в приміщенні вашого гаража. Гаражні ворота – це розумні інвестиції у вашу власність, оскільки кожна деталь в конструкції пристосована для довгострокової служби. Гармонія стилю і надійності конструкції – відмітна ознака гаражних воріт.
Ламелі плавно та безшумно піднімаються вертикально по напрямних під стелю вашого гаража, залишаючи вільним простір перед воротами і зберігаючи розміри проїзду. Вони встановлюються без особливих зусиль за мінімальний час і доповнюють привабливий зовнішній вигляд будинків і гаражів.
Автоматичні ворота, оснащені електроприводом, зручно відкриваються прямо з машини, створюючи додатковий комфорт і забезпечуючи надійну систему контролю доступу.
У конструкції хвіртки використовується більше 10 посилених алюмінієвих профілів обрамлення. Сучасний лінійний доводчик дозволяє використовувати хвіртку у всіх типах монтажу. Використовується поліпшена система кріплення замку в полотно хвіртки. Вона забезпечує високу стійкість полотна хвіртки до ударних навантажень і спроб злому в місці розташування замку. Оригінальні конструкція та дизайн вбудованої хвіртки підкреслять індивідуальність. У замку хвіртки передбачені посилені антивандальні алюмінієві ручки, що забезпечують більш тривалу і надійну експлуатацію системи.

 

Зверніть увагу на гаражні підйомні ворота серії Classic, вони мають максимально комфортний розмір - 6x3,85м.

Відмінними конструктивними особливостями таких виробів є: 

Наявність сполучної муфти, яка дозволяє провертати дві частини валу під час монтажу. Це якісним чином забезпечує рівномірну натяжку тросів. 

Установка запобіжної муфти на кожну торсіонну пружину. Дуже важливий момент - в разі поломки пружини муфта блокується, що запобігає падінню полотна. 

Оснащення проміжними петлями з нержавіючої сталі. 

Завдяки роликовим кронштейнам забезпечується ступінь примикання сендвіч-панелей до прорізу, завдяки чому забезпечується додаткова звуко-і теплоізоляція. 

Наявність гумових ущільнювачів на основі полімерного каучуку по всьому периметру, які забезпечують надійну герметизацію отвору. 

Типы монтажу воріт

Монтаж підйомних воріт може бути низьким, високим або стандартним, що дозволяє встановити конструкцію в будь-якому гаражному отворі. 

 ​

Гаражні підйомні ворота серії Standard

Гаражні підйомні ворота серії Standard можуть мати такий максимальний розмір: ширина - 3,5м, висота - 3,85м. Завдяки наявності пружин розтягування забезпечується балансуваннямаси полотна, а також легкість ходу воріт, що запобігає їх мимовільному опусканню. Таких пружин повинно бути по дві з кожного боку. Встановлювати такі конструкції можна в будь-якому гаражному отворі. 

 

Особливості конструкції: 

​​

Завдяки системі «пружина в пружині» забезпечується додатковий ступінь безпеки воротам.

 

За допомогою роликових кронштейнів здійснюється регулювання ступеня примикання панелей до прорізу, що забезпечує додаткові звуко-і теплоізоляцію. 

Можна легко посилити або послабити натяг пружин з допомогою зручної системи регулювання. 

 

​Ворота виглядають дуже естетично завдяки прихованому монтажу кінцевих профілів.