UA | RU
Instagram Facebook YouTubeOPEN TECK

Для того, щоб вибрати якіснета красиве підвіконня, яке б ідеально доповнювало загальний стиль приміщення і було надійним і міцним, необхідно звертати увагу на найдрібніші нюанси і деталі.

 

Виробник OPEN TECK успішно працює на українському ринку виготовлення ПВХ-підвіконь шириною від 100мм до 700мм з кроком 50мм вже більше семи років. Також компанія займається виробництвом пластикових відливів і комплектуючих до них. За час роботи компанія проявила себе виключно з кращого боку, оскільки нарікань на якість виробленої продукції практично немає. Висока якість продукції досягається за рахунок роботи тільки з високоякісною сировиною. Конкурентна перевага - доступність для споживача, оскільки ціни надзвичайно лояльні.

Підвіконня даної торгової марки від вітчизняного виробника, відповідають високим європейським вимогам, що підвищує їх популярність в рази. Завдяки таким вимогам забезпечується високий рівень зносостійкості до механічних впливів і пошкоджень. Виріб не втрачає зовнішній вигляд і не вигорає на сонці навіть при попаданні прямих сонячних променів (це забезпечується плівкою ламінації надзвичайно високої якості). Також, що дуже важливо: товар сучасний, екологічно чистий, має прекрасний зовнішній вигляд. Для того, щоб замовити підвіконня, які не вимагають фарбування, поклейки, шпатлювання і реставрації, прості в експлуатації, легкі в догляді, можете скористатися послугами нашої компанії «Візаж».