UA | RU
Instagram Facebook YouTubeTEC

Якісний екологічний профіль від виробника PlusTec

ПВХ-профіль PlusTec, що відрізняється високою міцністю і екологічністю товару, виробляється концерном PlusPlan з 1995 року. Принциповою відмінністю є втілення у виробах нового екологічного стандарту Німеччини. До того ж, вироби цього бренду маю ергономічний зручний дизайн, а також втілюють в собі кращі розробки в області виробництваПВХ. Профіль абсолютно не містить в складі ніяких канцерогенних речовин, таких як кадмій або свинець. Подібні вироби можна використовувати для медичних і дитячих установ, оскільки в якості стабілізуючих добавок в складі присутні цинк і кальцій. Також у виробах не міститься ніяких дратівливих речовин, що виключає шкідливі випаровування в повітря. Тому, саме такі конструкції рекомендується встановлювати в приміщення, де проживають люди, що страждають алергічними захворюваннями або астмою.

 

Профіль PlusTec являють собою конструкцію з трьох або чотирьох профілів, яка армована всередині сталевим оцинкованим підсилювачем, що забезпечує найкращу шумоізоляцію, а також надійну теплоізоляцію і високі характеристики міцності і надійності. Все це забезпечує не тільки комфорт, але і безпеку.

Зверніть увагу на зовнішнє оформлення профілю, який відповідає самим останнім віянням віконної моди. У нашому асортименті для вас представлений ТEC 4/60(2-х кам. з нап. газ аргон, товщ. 32 мм)

Купуючи вироби цього виробника, ви забезпечуєте вашому житлу не тільки прекрасний зовнішній вигляд, але і комфортні умови проживання всіх членів сім'ї, їх безпеку.