UA | RU
Instagram Facebook YouTubeKBE

Надійна якість висококласного продукту

 

Для того, щоб споживач зрештою отримав якісні металопластикові вироби, необхідно виконати дуже велику роботу, яка починається з відбору високоякісної сировини і вибору надійного постачальника. Другим досить важливим моментом, є виробництво та використання сучасних технологій. Виробник КBЕ - це поєднання всіх вище перерахованих моментів в одному, що в результаті забезпечує отримання високоякісного і високотехнологічного товару.

 

Сертифікат ISO 9001

 

Компанія КBЕ однією з першою в цій галузі отримала престижний міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Це було в 1996 році і по сьогоднішній день компанія регулярно підтверджує його. Варто відзначити, що для того, щоб отримати цей знак якості, необхідно в обов'язково порядку виконати одну умову - забезпечити вільний доступ клієнтів компанії на виробництво. Компанія постійно працює над ще більшим поліпшенням якості, зручності і практичності продукції, що забезпечує їй лідируючі позиції на світовому ринку.

 

Атестат виробника для партнерів КBЕ - ми піклуємося про якість товару, що поставляється

Attestat

Компанія КВЕ є по праву надійним виробником ПВХ-профілю, аналогічної якості вона вимагає і від своїх партнерів-виробників вікон, оскільки запорукою якісного продукту на виході є створення якісного профілю, його подальшогомонтажу та встановлення. Тому, компанія КВЕ чітко контролює роботу своїх партнерів. Для цього фахівці компанії розробили діючий інструмент для захисту прав споживачів - це «Атестат Виробника КВЕ», що видають виключно професіоналам, які пройдуть навчання. Вони повинні досконало дотримуватися всіх вимог технології виробництва ПВХ-вікон.